Режим работы компании ТВЕРДЬ

 

 

Заточування професійного манікюрного інструменту

Заточування професійного манікюрного інструменту

Заточування професійного манікюрного інструменту, заточування перукарського інструменту, медичного обладнання.

  • ручне заточування під мікроскопом;
  • реставрація професійного манікюрного інструменту;
  • заточування проводиться на алмазних брусках.

Компанія Твердь здійснює заточування ножів для перукарських машинок, ремонт фенів.

Вартість заточування однієї одиниці - 50 грн.

Заточування електромашинок для стрижки волосся - 60 грн.

Гарантія на заточування - 7 днів.


заточування манікюрних інструментівЯкісний манікюрний інструмент - не надто дешеве задоволення. Але він необхідний, незалежно від галузі застосування - як для професійного манікюру в умовах салону, так і для домашнього використання. Для того, щоб продовжити життя своєму інструменту «краси», необхідно правильно за ним доглядати. Так, важливою процедурою стає заточування манікюрних інструментів.

Якість заточування безпосередньо залежить від його виду. Найчастіше можна зустріти ручне та напівмеханічне заточування манікюрних інструментів. Ручне заточування не передбачає механічного приладдя - майстер заточує ваші улюблені ножиці або нашкірниці за допомогою лише рук. Таке заточування зазвичай тонше та акуратніше. Усе тому, що зміна сили натискання регулюється тільки руками людини, відповідно - усе залежить від майстерності фахівця. Напівмеханічне заточування манікюрних інструментів набагато простіше та швидше. Але майстер при цьому використовує механічне обладнання.

Звичайно ж, на якості заточування позначиться і сталь виробу. Метал високої якості не буде кришитися, форма його незалежно від кількості заточувань зберігатиметься. Така сталь не повинна іржавіти, тому часто в якості основи використовують нержавіючу сталь і схожі сплави. Це дозволяє правильно стерилізувати манікюрний інструмент перед використанням. І при цьому буде надовго зберігати ваше приладдя гострим і рівним.

Але, незважаючи на усі способи догляду, заточування манікюрного інструменту є важливою складовою підтримки манікюрного приладдя у гарному робочому стані.

Заточування манікюрних інструментів гарантує довге життя вашим інструментам краси!

  G Analytics
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект